Room, Inflancka 19

Gelegen binnen 25 minuten loopafstand van het Graf van de onbekende soldaat, heeft Room, Inflancka 19 Warschau een eenvoudige toegang tot Warschau Gdanska treinstation dat binnen 600 meter loopafstand ligt.

Dit appartement is te vinden in de Sródmiescie wijk van de stad, op 2 km van de Zachęta Kunstgalerie. Dit appartement ligt op slechts 10 minuten lopen van het metrostation Warszawa Gdańska en binnen 30 minuten wandelafstand van het Oude Stadsplein. Room, Inflancka 19 is te bereiken binnen een paar straten van Plac Grunwaldzki 14 bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Room, Inflancka 19 Warschau
Komfortowy Apartament Przy Arkadii
Mobiele prijsaanbieding

Komfortowy Apartament Przy Arkadii

9.7
Voortreffelijk 3 beoordelingen
178 m van de accommodatie
USD 164 USD 148
per nacht
Cozy Studio Near Arkadia
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Studio Near Arkadia

8.6
Fantastisch 35 beoordelingen
479 m van de accommodatie
USD 93 USD 84
per nacht
Prime Warsaw - Ideal Location, Old Town, City Center
Mobiele prijsaanbieding

Prime Warsaw - Ideal Location, Old Town, City Center

9.2
Schitterend 24 beoordelingen
550 m van de accommodatie
USD 199 USD 179
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    13 km

    Treinstations

    Warszawa Gdańska Railway Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de keuken

    • Gedeelde keuken
    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Room, Inflancka 19 te vinden?
      Room, Inflancka 19 is in de Sródmiescie wijk van de stad gesitueerd, binnen 25 minuten loopafstand van het Graf van de onbekende soldaat.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Room, Inflancka 19?
      Populaire plekken in de buurt van Room, Inflancka 19 zijn onder andere de Zachęta Kunstgalerie, het Graf van de onbekende soldaat, het Oude Stadsplein.
    • Hoeveel kost het om bij Room, Inflancka 19 te verblijven?
      De huurprijs van Room, Inflancka 19 is €19.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Room, Inflancka 19?
      Restaurants in de buurt van Room, Inflancka 19 zijn onder andere Eteria en Wiking restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Room, Inflancka 19?
      Bij Room, Inflancka 19 vinden gasten een keuken met koffie- en theefaciliteiten, glaswerk.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    13 km

    Treinstations

    Warszawa Gdańska Railway Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Room, Inflancka 19 Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten